Spacer w realu

   Dostaliśmy dzisiaj komentarz, iż na naszej stronie brakuje zapachu lasu:) Owszem, po zapach zapraszamy na spacer w realu. Na żywo można doświadczyć i innych ciekawych rzeczy. Pomijam oczywiście fakt atakujących komarów i kleszczy;) Przed nimi niestety trzeba się chronić, ale nie zniechęcajmy się – las jest magiczny, wyjątkowy, niepowtarzalny… jak nic innego! A na leśne „paskudy” jest przecież wiele sposobów.

  Moja gorąca prośba! Poniżej zamieściłam zdjęcie tego co znalazłam ostatnio w lesie. O zgrozo!! Rozumiem, las=wolność, wypoczynek, sielanka…ale nie niszczmy go i nie zaśmiecajmy, bo kiedyś zginie z naszej winy! Las daje nam tak wiele, oddajmy mu SZACUNEK!

 

Kilka moich uwag na przyszłość. Choć myślę, że niejedna osoba podpisałaby się pod nimi.

1. Nie wyrzucamy w lesie papierków, puszek, butelek itd. W ogóle ŻADNYCH śmieci! Zostawmy las w takim stanie w jakim jest i w jakim zostawiają go leśnicy. 

2. Nie wyrzucamy niedopałków papierochów – wiadomo czym to grozi! Najlepiej od razu rzucić palenie. Dla wszystkich wyjdzie to na dobre:) Powodzenia.

3. Co masz zostawić po sobie zostaw w domu 🙂

  A tak poza tym, to las dzisiaj mocno się zazielenił i wkrótce więcej zdjęć w wydaniu – WIOSENNYM i KOLOROWYM 😀 Już nie mogę się doczekać, ta szarość była taka smutna i przygnębiająca. Jeśli też jesteście fotomajstrami leśnymi i macie jakieś ciekawe fotki to proszę wysyłać na maila. Chętnie je tutaj opublikuję.

Zostaw komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>