Niedźwiedź, dziczki a może jenot? :)

Darz bór! Wytrwałym i ciekawskim polecam dzisiaj niedźwiedzia i dziki:)    Zwierzaki do podglądania oczywiście, nie na kiełbasy, choć niejeden na kiełbe z dzika by się połasił ;). To nie tutaj. Tutaj tylko przyroda na żywo. Polecam poobserwować, oczywiście przy włączonych głośnikach. Sama te kamerki dopiero odkrywam, ale jak mówią forumowicze – to uzależnia. Nie wiem jak będzie w moim przypadku, ale na razie działa. 


 

      

 

 

   Niedźwiedziowa kamerka jest w lesie (w Alutaguse) w Estonii. Wczoraj wieczorem widziałam niedźwiedzia. Zdaje się, że wieczorkiem zawsze tu zagląda. Kręcił się i wiercił, podjadał sobie coś. Potem zajrzałam w nocy i widziałam chyba jak śpi;), choć chrapania nie słyszałam. Inne zwierzaki też tu zaglądają:

 niedzwiedz

Jeśli chodzi o dziczki, to już link do nich wrzucałam, ale robię to jeszcze raz, bo są po prostu świetne i nie mogę się powstrzymać 🙂 Zaznaczam jednocześnie, że wpadają na polankę po godz 19. W nocy są niemal zawsze. Teraz przychodzą lochy z małymi, więc jest na co popatrzeć. Jeden dzik doczekał się nawet swojego profilu na fejsie 🙂 Jest tam też chat, więc można sobie poplotkować na ten temat, jeśli ktoś ma ochotę. Zapraszam do Nadleśnictwa Strzałowo:

dziczki

Mega plus kamerek online – nie złapiesz kleszcza i komar Cię nie capnie;)

Zostaw komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>